پنجره واحد خدمات هوشمند دانشگاهی

 

راهنمای ورود به دانشگاه قرآن و حدیث از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند

 

1. در ابتدا نشانی https://my.gov.ir در نوار آدرس مرورگر خود وارد نمایید.

2. در پنلی که در تصویر زیر نمایش داده شده است، شماره همراه و کد امنیتی را وارد نمایید، و دکمه «ارسال رمز یکبار مصرف» را کلیک کنید.

 

3. سپس کد تایید 5 رقمی ارسال شده به شماره همراه خود را درج نموده و وارد سامانه شود. البته می‌توانید با اسکن کد QR نیز به سامانه ورود داشته باشید.

 

4. پس از ورود به سامانه، از بخش سمت راستِ صفحه‌ای که مشاهده می‌کنید، منوی «ورود به سامانه‌های ملی و استانی» را کلیک کرده و سپس زیرمنوی «دسته‌بندی وزارتخانه» را انتخاب کنید.

 

5. در صفحه‌ای که نمایش داده می‌شود «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» را انتخاب کنید.

6. در صفحه بعد کادر «ستاد علوم، تحقیقات و فناوری» را انتخاب کنید.

7. در مرحله بعد، در کادر مربوط به پنجره واحد خدمات دانشگاهی، گزینه‌ی «ورود به سامانه»‌ را کلیک کنید.

8. در این مرحله وارد «پنجره واحد خدمات هوشمند دانشگاهی» شده‌اید.

9. در اواسط همین صفحه، در جایی که «مراکز ارائه دهنده خدمات» را مشاهده می‌کنید، در حالی که دسته‌بندی این قسمت روی سربرگ «موسسات غیردولتی» می‌باشد، در کادر جستجوی نام مرکز، عبارت «قرآن» یا «حدیث» را درج کنید، و سپس دکمه جستجو را بزنید.

10. در این قسمت، «دانشگاه قرآن و حدیث» را انتخاب کنید.

11. در حال حاضر وارد صفحه مربوط به دانشگاه قرآن و حدیث در پنجره واحد خدمات هوشمند دانشگاهی شده‌اید. جهت ورود به نظام اطلاعاتی این دانشگاه در ابتدای صفحه، روی دکمه «ورود به "سامانه آموزشی مروارید"» کلیک کنید.

نکته مهم: در صورتی که از اساتید، کارمندان و دانشجویان دانشگاه قرآن و حدیث می‌باشید، با کلیک دکمه «ورود به سامانه» امکان ورود به سامانه مروارید را خواهید داشت.