اخبار > شروع کلاسهای ترم بهمن 1402 و فعال‌شدن دروس

 


  چاپ        ارسال به دوست

شروع کلاسهای ترم بهمن 1402 و فعال‌شدن دروس

باسمه

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

احتراماً ضمن عرض تبریک به مناسبت شروع ترم جدید به استحضار دانشجویان تمامی مقاطع می‌رساند، شروع کلاسها از روز شنبه مورخ 28 بهمن ماه 1402 می‌باشد. برهمین اساس توجه به نکات زیر الزامی است.

نکات مهم

1- برای فعال‌شدن دروس در سامانه مشاهده دروس، می‌بایست ابتدا وارد سامانه مروارید شوید و دكمه «سامانه آموزش مجازي مودل» را كليك کنید. دقت شود دانشجویانی که انتخاب واحد آنها توسط اداره خدمات آموزشی تثبیت شده باشد، قادر به مشاهده دروس در سامانه مودل می باشند. در غیراینصورت منتظر تثبیت اطلاعات انتخاب واحد باشند.

 2- شروع کلاسهای دانشجویان ورودی بهمن ماه 1402 مقطع دکتری روز شنبه مورخ 28 بهمن ماه 1402 می‌باشد.

 2- برای مشاهده شماره کلاسهای بخش حضوری تهران اینجــــا و برای مشاهده شماره کلاسهای بخش حضوری قم اینجــــا را کلیک کنید. همچنین برنامه کلاسی استادان در بخش حضوری برای دروس تمام آن‌لاین در سامانۀ جامع آموزشی مروارید در بخش امور آموزشی از طریق دکمه فرم تثبیت انتخاب واحد  قابل مشاهده می‌باشد.

3- محتوای آموزشی دروسی که به شیوه آفلاین ارائه می‌شوند در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) قابل دسترسی و مشاهده می‌باشد.آخرین مهلت مشاهدۀ دروس برای نیم‌سال جاری 11 خرداد ماه 1403 می‌باشد. لطفاً به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا قبل از اتمام مهلت اعلام شده همۀ جلسات درسی را مشاهده کنید.

4- شیوۀ حضور و غیاب جلسات درسی در دروس آفلاین (دروس دارای بستۀ آموزشی) بدین شکل است که دانشجویان برای مشاهدۀ هر جلسه درسی می‌بایست جلسۀ قبل را به صورت کامل مشاهده کرده باشند. جلسۀ اول همۀ دروس به صورت پیش‌فرض فعال می‌باشد.

 

5- مطابق آیین‌نامۀ‌ آموزشی حضور دانشجویان در جلسات حضوری و تمام آنلاین و مشاهده محتوای آموزشی دروس آفلاین الزامی است و غیبت بیش از سه شانزدهم در جلسات موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود. نوع ارائه دروس مطابق جدول ذیل در سامانه ناد تعریف شده است.

نوع ارائه

توضیح

حضوری

کلاس‌ها به شیوۀ حضوری در شعبه ارائه دهنده درس (تهران/ قم/ اصفهان/ مشهد) برگزار می‌شود و غیبت بیش از سه شانزدهم در کلاس درس موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود.

حضوری و مجازی

کلاس‌ها برای دانشجویان حضوری به صورت حضوری در  شعبه ارائه دهنده درس (تهران/ قم/ مشهد) برگزار می‌شود و برخی جلسات طبق هماهنگی استاد به صورت آنلاین ارائه می‌شود.

تمام آنلاین

کلاس‌ها به صورت الکترونیکی در سامانه‌ مشاهده دروس برگزار می‌شود و غیبت بیش از سه شانزدهم در جلسات آن‌لاین موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود.

آفلاین (دارای بسته درسی)

دارای محتوای آموزشی الکترونیکی (بسته آموزشی، فایل صوتی و ...) می‌باشد و دانشجو می‌بایست محتوای آموزشی را مشاهده کند و عدم مشاهده بیش از سه شانزدهم جلسات درسی موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود.

عملی

 گذراندن بخش عملی دروس تربیت بدنی و ورزش1 در مراکز ورزشی الزامی می باشد. (ویژه دانشجویان مجازی)

6- دقت شود لیست دروس تایید شده در سامانۀ جامع آموزشی مروارید با دروس فعال‌شده در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) می‌بایست یکی باشد. هرگونه مغایرت در این زمینه را به کارشناس رشتۀ خود از طریق راههای ارتباطی اعلام‌شده اطلاع دهید.

7- برای ارتباط با کارشناسان ادارۀ ارائه دروس و آزمون مطابق روز و ساعت اعلام‌شده در صفحه ارتباط با ما تماس بگیرید.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ ارائه دروس و آزمون


١١:٣٣ - پنج شنبه ٢٦ بهمن ١٤٠٢    /    عدد : ٢٩٤١    /    تعداد نمایش : ١٩١٧خروج