اخبار > برپایی نمایشگاه تازه های کتاب

 


  چاپ        ارسال به دوست

برپایی نمایشگاه تازه های کتاب

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه قرآن و حدیث،کتابخانه دانشگاه قرآن و حدیث شعبه تهران در راستای غنی سازی علمی و به روزرسانی مجموعه منابع به منظور پاسخ به نیاز اطلاعاتی اساتید، طلاب، دانشجویان،پژوهشگران محترم ، با همت و تلاش مجموعه ساز شهیر جناب حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی معراجی اقدام به تهیه و خرید عناوین تخصصی تازه های کتاب در حوزه های قرآنی، حدیثی، کلامی،تفسیری ،نهج البلاغه، فقهی، حقوقی و روانشناسی نموده­ است.

این منشورات جدید نزدیک به تعداد 1100 عنوان به زبان های فارسی و عربی در قالب نمایشگاهی در کتابخانه شعبه تهران دانشگاه قرآن و حدیث شهرری برپا شده است.

بازدید از این نمایشگاه در روزهای کاری از ساعت 8 صبح الی 17 تا روز شنبه 19 آذرماه امکان پذیر می باشد.

کتابخانه دانشگاه قرآن و حدیث(پردیس تهران) از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را آغاز نموده است و تاکنون در رشته های کلام و عقاید، نهج البلاغه،تفسیر اثری، فقه و مبانی حقوق، نهج البلاغه و روانشناسی منابع مرتبط تهیه و قریب به یکصد هزار نسخه  متضمن ۶۰ هزار عنوان کتاب و ۱۰ هزار شمارگان نشریه در ۱۸۰ عنوان  و 2500 پایان نامه در کتابخانه موجود می باشد.

مخزن کتابخانه این دانشگاه نیز محل نگهداری مجزای علوم حدیث، تاریخ، قرآن،اهدایی استاد مرحوم علی اکبر غفاری و اهدایی استاد مرحوم علی دوانی می باشد.

مرجع کتابخانه دانشگاه قرآن و حدیث، نیز دارای ۴۰۰۰ جلد کتاب می باشد

 


 

 

 


١٤:٣٣ - شنبه ٥ آذر ١٤٠١    /    عدد : ٢٧٤٥    /    تعداد نمایش : ٤٥٤خروج