اخبار > شروع کلاس‌های دانشجویان مقطع کارشناسی‌ارشد ورودی مهر 1401

 


  چاپ        ارسال به دوست

شروع کلاس‌های دانشجویان مقطع کارشناسی‌ارشد ورودی مهر 1401

باسمه

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

به استحضار دانشجویان مقطع کارشناسی‌ارشد رشته‌های مذکور در جدول ذیل می‌رساند، با توجه به انجام انتخاب واحد دانشجویان، دروس نیم‌سال اول تحصیلی 1402-1401 (ترم 4011) در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) قابل دسترسی و مشاهده می‌باشد. برهمین اساس شروع ترم تحصیلی از روز شنبه مورخ 9 مهر 1401 می‌باشد.

نکات مهم

1- نام کاربری در سامانه‌های دانشگاه همان شمارۀ دانشجویی و رمز عبور سامانه‌ها به شرح ذیل تعیین شده است.

سامانه نام کاربری رمز عبور
سامانۀ ارتباط با دانشجویان(SRM) شمارۀ دانشجویی شمارۀ شناسنامه
سامانۀ مشاهده دروس(LMS) شمارۀ دانشجویی کد ملی
سامانۀ جامع آموزشی(Naad) شمارۀ دانشجویی شمارۀ شناسنامه

 2- کلاسهای بخش حضوری در مقاطع دکتری، کارشناسی‌ارشد و کارشناسی به شیوه حضوری برگزار می‌شود. برای مشاهده شماره کلاسهای بخش حضوری تهران اینجــــا و برای مشاهده شماره کلاسهای بخش حضوری قم اینجــــا را کلیک کنید. همچنین برنامه کلاسی اساتید در بخش حضوری برای دروس تمام آن‌لاین در سامانۀ جامع آموزشی(Naad) از طریق منوی مشاهده آخرین وضعیت ثبت‌نام و دکمه مشاهده و چاپ برنامه هفتگی قابل مشاهده می‌باشد.

پیرو ابلاغیه وزارت علوم همه دانشجویان موظف به تزریق نوبت یادآور واکسن کرونا و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی(استفاده از ماسک، بهداشت دست، رعایت فاصله و...) می‌باشند.

3- محتوای آموزشی دروسی که به شیوه آفلاین ارائه می‌شوند در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) قابل دسترسی و مشاهده می‌باشد.آخرین مهلت مشاهدۀ دروس برای نیم‌سال جاری 3 دی 1401 می‌باشد. لطفاً به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا قبل از اتمام مهلت اعلام شده همۀ جلسات درسی را مشاهده کنید.

4- شیوۀ حضور و غیاب جلسات درسی در دروس آفلاین(دروس دارای بستۀ آموزشی) بدین شکل است که دانشجویان برای مشاهدۀ هر جلسه درسی می‌بایست جلسۀ قبل را به صورت کامل مشاهده کرده باشند. جلسۀ اول همۀ دروس به صورت پیش‌فرض فعال می‌باشد.

5- مطابق آیین‌نامۀ‌ آموزشی حضور دانشجویان در جلسات حضوری و تمام آنلاین و مشاهده محتوای آموزشی دروس آفلاین الزامی است و غیبت بیش از سه شانزدهم در جلسات موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود. نوع ارائه دروس مطابق جدول ذیل در سامانه ناد تعریف شده است.

نوع ارائه توضیح
حضوری روزانه کلاس‌ها به شیوۀ حضوری در شعبه ارائه دهنده درس (تهران/ قم/ اصفهان/ مشهد) برگزار می‌شود و غیبت بیش از سه شانزدهم در کلاس درس موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود.
تمام آنلاین کلاس‌ها به صورت الکترونیکی در سامانه‌ مشاهده دروس برگزار می‌شود و غیبت بیش از سه شانزدهم در جلسات آن‌لاین موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود.
آفلاین (دارای بسته درسی) دارای محتوای آموزشی الکترونیکی (بسته آموزشی، فایل صوتی و ...) می‌باشد و دانشجو می‌بایست محتوای آموزشی را مشاهده کند و عدم مشاهده بیش از سه شانزدهم جلسات درسی موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود.
عملی  گذراندن بخش عملی دروس تربیت بدنی و ورزش1 در مراکز ورزشی الزامی می باشد.

6- دقت شود لیست دروس تایید شده در سامانۀ جامع آموزشی(Naad) با دروس فعال‌شده در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) می‌بایست یکی باشد. هرگونه مغایرت در این زمینه را به کارشناس رشتۀ خود از طریق راههای ارتباطی اعلام‌شده اطلاع دهید.

7- فایل ضبط‌شده جلسه توجیهی دانشجویان که در روز پنج‌شنبه مورخ 7 مهر 1401 برگزار شد مطابق آدرس ذیل در سامانه مشاهده دروس قابل دسترس است.

ورود به صفحه درس آشنایی با شیوه تحصیل در دانشگاه / بخش ادوبی کانکت و کلیک روی لینک جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود / کلیک در بخش قرمز رنگ و مشاهده آف‌لاین جلسه.

8- برای ارتباط با کارشناسان ادارۀ خدمات آموزشی و ارائه دروس مطابق روز و ساعت اعلام‌شده در صفحه ارتباط با ما تماس بگیرید.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی و ارائه دروس


١١:١١ - دوشنبه ١١ مهر ١٤٠١    /    عدد : ٢٧٢١    /    تعداد نمایش : ١٦٧٠خروج