اخبار > رئیس اداره کتابخانه و اسناد دانشگاه قرآن و حدیث منصوب شد.

 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه طی حکمی دکتر مریم ولایتی استادیار گروه حدیث دانشگاه را به عنوان رئیس اداره کتابخانه و اسناد دانشگاه منصوب کرد.

رئیس اداره کتابخانه و اسناد دانشگاه قرآن و حدیث منصوب شد.

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه قرآن و حدیث همزمان با مراسم بزرگداشت مقام استاد،حکم انتصاب دکتر مریم ولایتی استادیار گروه حدیث دانشگاه به عنوان رئیس اداره کتابخانه و اسناد دانشگاه  اهداء شد.

حجت الاسلام دکتر احمد غلامعلی معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه در متن حکم انتصاب رئیس اداره کتابخانه و اسناد دانشگاه آورده است:

 

کتابخانه دانشگاه قرآن و حدیث شهرری، گنجینه‌ای کم‌نظیر از کتب تخصصی قرآن و حدیث  و سایر علوم اسلامی است که با دوراندیشی مؤسس محترم، محدث زمان، مرحوم آیت الله محمدی ری‌شهری رحمة الله علیه و تلاش و پیگیری‌های حجة الاسلام و المسلمین معراجی حفظه الله فراهم آمده  و آثار اهدایی چهره‌های  شناخته شده‌ای چون مرحوم علامه دوانی و مرحوم استاد علی اکبر غفاری بر وزانت آن افزوده است.

از این رو، نظر به تعهد ، شایستگی‌ها و سوابق ارزشمند جنابعالی،  به موجب این حکم برای مدت دو سال به سمت «رئیس اداره کتابخانه و اسناد دانشگاه» منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود  با توکل بر خدا ، ذیل عنایات حضرت ولی‌عصر عجل الله تعالی فرجه ، با هماهنگی  مدیر محترم پژوهش دانشگاه  بتوانید در امور محوله ذیل همکاری بفرمایید.                                                                                                                                                          

  • اهتمام به الکترونیکی نمودن کتابخانه جهت معرفی کتاب ها و امکانات به اساتید، دانشجویان و پژوهشگران گرامی  به ویژه دانشجویان مجازی 
  • برنامه ریزی جهت دسترسی آسان و طبقه بندی شده به منابع کتابخانه برای اساتید، دانشجویان و پژوهشگران گرامی  ایجاد بستر تعاملی با سایر کتابخانه های تخصصی و عمومی قم و تهران به ویژه کتابخانه پژوهشگاه قرآن و حدیث قم
  •   ایجاد بستر و فضای صمیمانه با اساتید، دانشجویان و پژوهشگران در راستای تقویت فرهنگ کتابخوانی
  •   اقدامات لازم و هماهنگی با گروه های علمی دانشگاه جهت تهیه کتب مورد نیاز دانشگاه
  • بروزرسانی امکانات مورد نیاز برای کتابخانه، سالن پژوهش و اسناد دانشگاه
  • برگزاری نمایشگاه سالانه و معرفی جدیدترین کتاب ها و منشورات
  •   پیگیری و انجام سایر امور مربوط به کتابخانه و اسناد دانشگاه

 

احمد غلامعلی

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث 


١١:٣٥ - پنج شنبه ١٤ ارديبهشت ١٤٠٢    /    عدد : ٢٨١٥    /    تعداد نمایش : ١٣٠٩خروج