اخبار > حضور موفقیت آمیز دانشجویان دانشگاه قرآن و حدیث در همایش بین المللی

 


  چاپ        ارسال به دوست

ارائه پژوهش توسط دو تن از دانشجویان فعال دانشگاه قرآن و حدیث در کنگره بین‌المللی اقتصاد، اشتغال، تولید در آینه قرآن و عترت(ع)

حضور موفقیت آمیز دانشجویان دانشگاه قرآن و حدیث در همایش بین المللی

 

نخستين كرسي آزاد انديشي دانشجويان ايران در چارچوب برنامه‌هاي دبيرخانه بین‌المللی امام رضا(ع) و علوم روز با حضور ۸ تن از دانشجويان برگزيده دانشگاه‌هاي كشور در مقاطع مختلف تحصيلي به صورت وبيناري برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه قرآن و حدیث؛ خانم ها فاضله یونسیان و ماه‌بانو کیانیان، از دانشجویان مقطع کارشناسی رشته علوم قرآن و حدیث مجازی دانشگاه قرآن و حدیث با  انجام دو پژوهش و پذیرش آنها در دبیرخانه همایش و حضور فعال در جلسات همایش به عنوان نمایندگان دانشجویی دانشگاه قرآن و حدیث توانستند ارائه ارزشمندی از پژوهش های خود داشته باشند.

 این همایش با موضوع «اقتصاد، اشتغال و تولید در آيینه قرآن و عترت(ع)» به میزبانی دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) مشهد در سطح بین‌المللی برگزار شد.

سرکار خانمها فاضله یونسیان و  ماه‌بانو کیانیان، از دانشجوی مقطع کارشناسی رشته علوم قرآن و حدیث مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث ضمن شرکت فعال در جلسات همایش به عنوان نمایندگان دانشجویی دانشگاه قرآن و حدیث موفق به ارائه دو پژوهش و پذیرش آنها در دبیرخانه همایش شدند.

از نتایج این موفّقیّت به ثمر رساندن دو پژوهش با عناوین: ۱) «حمایت و نقش راهبردی بانوان در اقتصاد خانواده مبتنی بر تعالیم قرآن و اهل بیت(ع)» توسط سرکار خانم کیانیان.و ۲) «گنج بی‌پایان [قناعت] عامل ایستایی است یا تعالی؟» توسط سرکار خانم یونسیان بود.

ارائه پژوهش‌های انجام شده در نشست‌های علمی همایش با نام دانشگاه قرآن و حدیث، جای دادن نشان دانشگاه قرآن و حدیث در پوستر تبلیغی همایش و انتشار آن، دریافت گواهی آی اس سی و در نوبت چاپ قرارگرفتن مقالات در ویژه‌نامه همایش از دیگر مزایای شرکت این دانشجویان در همایش می باشد.

  


١٤:٤٣ - دوشنبه ٢ اسفند ١٤٠٠    /    عدد : ٢٦٠٧    /    تعداد نمایش : ٤٧٧خروج