اخبار > برگزاری آزمونهای پایانی نیم‌سال 4021

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری آزمونهای پایانی نیم‌سال 4021

باسمه

 

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

احتراماً به اطلاع می‌رساند نظر به نزدیک شدن ایام برگزاری آزمون‌های پایانی‌ ترم 4021 توجه به نکات زیر ضروری است:

  • امتحانات از روز دوشنبه 25 دی لغایت 12 بهمن 1402 به صورت حضوری و در حوزه‌های زیر برگزار خواهد شد. با توجه به تغییر آدرس برخی حوزه‌های آزمون دانشگاه، برای شرکت در آزمون‌ها حتما به آدرس‌های فوق الذکر مراجعه کنید. مسئولیت مراجعه به آدرس قبلی و نرسیدن به آزمون بر عهده دانشجو بوده و دانشگاه در خصوص این اشتباه مساعدتی لحاظ نخواهد کرد.

بخش حضوری قم، بلوار پانزده خرداد، چهار راه نوبهار، بعد از شهرک جهاد، مؤسسه علمی فرهنگی دارالحدیث، ساختمان موسسه، سالن کتابخانه
شعبه تهران: شهر ری، ضلع جنوبی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم(ع)، دانشگاه قرآن و حدیث (سالن1: انتهای راهرو همکف)
واحد مشهد: خیابان سناباد، حد فاصل چهارراه پل خاکی و میدان تختی، بعد از تالار کسری، جنب مجتمع مسکونی کوثر، دانشگاه قرآن و حدیث
واحد اصفهان: چهارراه تختی، چهارباغ به طرف دروازه دولت، ابتدای کوچه مسجد ذکر الله (کوچه شماره 6) پلاک 8
بخش مجازی آدرس نمایندگیهای بخش مجازی
  • قابل توجه دانشجویان ورودی مهر 1402: به دلیل 11 رقمی بودن شماره دانشجویی ورودی مذکور، دو رقم ابتدایی شماره دانشجویی یعنی اعداد 4 و 0 در پاسخنامه‌های تستی چاپ نشده است. بدیهی است دانشجویان می‌بایست در پاسخنامه‌های تشریحی شماره دانشجویی 11 رقمی و به صورت کامل را ثبت کنند.

  • با توجه به درج مشخصات فردی دانشجویان روی پاسخنامه‌ها و ارسال آن طبق حوزه‌های آزمون دانشجویان، هرگونه تغییر و یا جابه‌جایی در حوزه‌های انتخابی (صرفاً دانشحویان مجازی) تنها در موارد محدود اضطراری و در صورت تائید درخواست ارسال شده انجام شده است. از دانشجویان خارج از کشور درخواست می‌شود به منظور اطلاع از زمان آزمون‌ها و نحوۀ برگزاری آنها و ... با کارشناس نمایندگی‌ها ارتباط برقرار کنید.

  • به همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت دانشجویی (و یا در صورت عدم دریافت کارت دانشجویی به همراه داشتن کارت ملی) برای شرکت در آزمون الزامی است. (از ورود دانشجویان فاقد کارت ورود به جلسه جلوگیری به عمل خواهد آمد).کارت ورود به جلسه آزمون را قبل از ورود به سالن امتحان حتماً بر روی لباس خود نصب کنید.

  • همواره زمان نهایی و ملاک برگزاری آزمون‌ها ، تاریخ و ساعت درج شده مقابل هر درس در کارت ورود به جلسه آزمون است. لازم است نیم ساعت قبل از شروع، در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشید.(درب سالنهای آزمون راس ساعت شروع امتحان بسته شده و از ورود دانشجویانی که به هر علت با تاخیر در جلسۀ آزمون حاضر شوند جلوگیری به عمل خواهد آمد و به هیچ‌وجه امکان شرکت در آزمون را نخواهند داشت) از تجمع در مقابل دربهای ورودی و خروجی سالن آزمون جداً خودداری نمایید و با فاصله و آرامش لازم به سالن آزمون وارد یا از آن خارج شوید. از آوردن وسایل اضافی (مانند: کیف، کتاب، تلفن همراه، تبلت و جزوات درسی و ...) جداً خودداری نمایید و در صورت همراه داشتن قبل از ورود به سالن آزمون تحویل بخش امانت دهید.

  • به همراه داشتن تلفن همراه، تبلت و سایر وسایل الکترونیکی حتی به صورت خاموش به منزلۀ تخلف در آزمون محسوب شده و به کمیته انضباطی دانشگاه ارجاع خواهد شد. از به همراه آوردن فرزندان و اشخاص دیگر در جلسه آزمون جداً خودداری کنید. بدیهی است از ورود این عزیزان به دانشگاه و محل برگزاری امتحان جلوگیری به عمل خواهد آمد.

  • برای تکمیل پاسخ‌نامه چهارگزینه‌ای، به همراه داشتن مداد مشکی نرم الزامی است. حتماً، گزینه‌های مربوط به سوالات تستی را با مداد مشکی کاملا پر رنگ نمایید. چنانچه علامت گذاری پاسخ‌نامه‌های شما با مداد کم رنگ و یا با خودکار باشد ممکن است گزینه‌های شما قرائت نشود و از این بابت مسؤلیتی متوجه دانشگاه نخواهد بود. آزمون‌های چهارگزینه‌ای نمره منفی ندارد. به علت حساسیت دستگاه قرائت‌گر در تصحیح پاسخ‌نامه‌های چهارگزینه‌ای، از تا کردن و مخدوش کردن پاسخ‌نامه جداً خودداری کنید. دستگاه قرائت گر، پاسخ‌نامه‌های فاقد شماره دانشجویی و یا کد آزمون را تصحیح نخواهد کرد. (کد آزمون بالای برگه سوالات قید شده است) چنانچه به هر علت و با تشخیص مسئولین برگزاری آزمون از پاسخ‌نامه‌های خام استفاده کردید، در بالای سربرگ پاسخنامه حتماً شماره دانشجویی و کد آزمون خود را علامت بزنید تا توسط دستگاه علامت‌خوان تصحیح گردد.

  • در ترم جاری در صورت عدم شرکت در امتحان، نمره صفر ثبت نشده و درس مذکور حذف (با احتساب شهریه) خواهد شد. محرومین از آزمون (غیبت بیش از حد نصاب در کلاس) مطابق اطلاعیه قبلی مجوز شرکت در آزمون را ندارند و در صورت شرکت این دانشجویان در امتحان نمره‌ای برای ایشان ثبت نخواهد شد.

با عنایت به زمان برگزاری آزمون‌ها، همکاران اداره ارائه دروس و آزمون (و برخی همکاران سایر بخشهای دانشگاه به دلیل حضور در جلسات امتحان) از هم اکنون تا زمان اعلام نتایج آزمون‌ها قادر به پاسخگویی مستمر شماره تماس‌های ذکر شده در منوی ارتباط با ما روی سایت نیستند. لذا در صورت عدم پاسخگویی همکاران، مقتضی است دانشجویان گرامی پیگیری درخواست‌های خود را از طریق آیدی ایتا همکاران ارسال کنند تا در فرصت مناسب بررسی و پاسخ داده شود.

 

موفق و پیروز باشید.
اداره ارائه دروس و آزمون


١٠:٢٣ - شنبه ٢٣ دی ١٤٠٢    /    عدد : ٢٩٢١    /    تعداد نمایش : ١٧٤٢خروج