اخبار > ارزشیابی استادان و آموزشیاران و دریافت کارت ورود به جلسه ترم 4021

 


  چاپ        ارسال به دوست

ارزشیابی استادان و آموزشیاران و دریافت کارت ورود به جلسه ترم 4021

New Page 1

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

 با سلام و عرض ادب
به استحضار همۀ دانشجویان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می‌رساند با توجه به نزدیک شدن ایام برگزاری آزمون‌های پایان ‌نیم‌سال دوم 1403-1402 (4021) فرم ارزشیابی (استادان و آموزشیاران) در ساعت 10 روز یکشنبه مورخ 17 دی ماه 1402 در سامانۀ آموزشی مروارید فعال شده است. دانشجویان محترم می‌توانند نسبت به تکمیل فرم ارزشیابی استادان و آموزشیاران از طریق سامانۀ آموزشی مروارید اقدام و کارت ورود به جلسۀ آزمون خود را دریافت کنند.

برای دریافت راهنمای ارزشیابی و دریافت کارت ورود به جلسه اینجــــا را کلیک کنید.

نکات مهم

  1. تکمیل دقیق و منصفانه فرم‌های ارزشیابی استادان اهمیت زیادی دارد و نتايج و جمع‌بندى ارزشيابى و نظرات دانشجويان محترم در اختیار روسای دانشکده‌ها و مدیران گروه‌ها برای ارتقاء كيفيت سطح آموزش، انتخاب استادان ممتاز و تصمیم‌گیری‌های مختلف قرار می‌گیرد. لذا دانشجویان محترم در تکمیل پرسش‌نامه‌ها نهایت دقت را داشته باشند.

  2. دانشجویان می‌بایست نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه قبل از شروع آزمونها اقدام کنند. ورود به سالن برگزاری آزمون فقط با کارت ورود به جلسه امکان‌پذیر است. مسئولیت به همراه نداشتن کارت ورود به جلسه به عهده دانشجویان است.

  3. بدیهی است قبل از انجام ارزشیابی، دانشجویان می‌بایست نسبت به پرداخت بدهی در سامانه آموزشی اقدام کنند. سوالات و ابهامات خود در خصوص مسائل مالی و اعمال تخفیفات را با همکاران بخش مالی، مطابق شماره‌های اعلام شده در صفحه ارتباط با ما مطرح بفرمایید.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ ارائه دروس و آزمون


١٠:٤٨ - يکشنبه ١٧ دی ١٤٠٢    /    عدد : ٢٩١٨    /    تعداد نمایش : ٢٦٤٤خروج