اخبار > اعلام اسامی محرومین از آزمون ترم 4021

 


  چاپ        ارسال به دوست

اعلام اسامی محرومین از آزمون ترم 4021

باسمه

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

با سلام و عرض ادب؛

ضمن عرض تبریک به مناسبت ولادت حضرت زهرا (سلام‌الله‌علیها) و سپاس از دانشجویانی که در طول نیم‌سال جاری وظایف خود را به طور کامل انجام دادند به اطلاع می‌رساند، حذف دروس برای دانشجویانی که غیبت بیش از حدمجاز در کلاس‌ها داشته‌اند یا مشاهدات دروس آف‌لاین را به صورت کامل انجام نداده‌اند، در سامانه آموزشی مروارید ثبت شده است.

نکات مهم

  1. دانشجویان محروم از آزمون، مجوز شرکت در آزمون‌های پایان‌ترم را نخواهند داشت. بدیهی است که دریافت کارت آزمون و یا شرکت در جلسۀ آزمون، حقّی را برای این دسته از دانشجویان ایجاد نخواهد کرد و درصورت شرکت در آزمون‌های پایان‌ترم، نمرۀ ایشان در کارنامۀ تحصیلی لحاظ نمی‌شود. دروسی که دانشجو محروم از آزمون شده است در کارنامه ترمی سامانه مروارید با وضعیت «غیبت کلاسی» نمایش داده می‌شود.

  2. برای مساعدت با دانشجویان نمرۀ درس یا دروسی که دانشجو از شرکت در آزمون آن محروم شده، در کارنامۀ ایشان ثبت نمی‌شود و هزینۀ آن مسترد نمی‌گردد. لذا نیازی به پیگیری و یا ارسال درخواست از سوی دانشجویان نیست.

  3. لازم است دانشجویان محترم دروسی را که در آن محروم شده‌اند، درنیم‌سال‌های آتی انتخاب نموده و با توجه به ضوابط اعلام شده در اطلاعیۀ انتخاب واحد اقدام به مشاهدۀ دروس کنند.

  4. با توجه به نهایت مساعدت در بررسی تعداد جلسات غیبت دانشجویان از سوی آموزش دانشگاه در دروس آف‌لاین و ارائه آن‌لاین و ارسال تعداد غیبت‌ها از سوی استادان در دروس حضوری، چنانچه دلایل موجه‌ای از سوی دانشجویان وجود داشته باشد، درخواست‌هایی که ازطریق درخواست‌های متفرقه دانشجو در بخش مکاتبات اداری سامانه مروارید با موضوع «بررسی مجدد وضعیت حضور و غیاب» و با ذکر توضیحات کامل دریافت می‌شود قابل بررسی خواهد بود.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ ارائه دروس و آزمون


١٠:٢٤ - چهارشنبه ١٣ دی ١٤٠٢    /    عدد : ٢٩١٧    /    تعداد نمایش : ٤٥٨٨خروج