اخبار > حضور در کلاس و مشاهده بسته‌های درسی

 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور در کلاس و مشاهده بسته‌های درسی

New Page 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

باسمه تعالی

با سلام

 احتراماً پیرو زمان‌بندی تعیین‌شده در تقویم آموزشی دانشگاه در تاریخ 13 دی ماه 1402 اسامی محرومین از آزمون در ترم 4021 از طریق سایت دانشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد. برهمین اساس ملاک زمانی برای بررسی وضعیت حضور و غیاب دانشجویان در دروس حضوری و ارائه آن‌لاین تا قبل از تاریخ فوق‌الذکر است. همچنین آخرین مهلت برای مشاهدۀ جلسات درسی برای دروس آف‌لاین (دروسی که بسته درسی دارند) در سامانۀ مشاهدۀ دروس 9 دی ‌ماه  1402(غیرقابل تمدید) می‌باشد. لذا لازم است مدیریت زمان و برنامه‌ریزی لازم برای مشاهدۀ جلسات درسی در فرصت باقیمانده تا پایان‌ترم، توسط دانشجویان انجام شود.

 نکات مهم

  1. حضور و غیاب دروسی که به شیوه ارائه آن‌لاین ارائه شده، توسط نرم‌افزار ادوبی کانکت در حال انجام است و در انتهای ترم توسط اداره ارائه دروس اسامی محرومین از آزمون اعلام می‌شود.

  2. حضور و غیاب دروسی که به شیوه حضوری ارائه شده، توسط استادان محترم در حال انجام است.

  3. دانشجویانی که مطابق ضابطۀ وزارت علوم، غیبت بیش از سه شانزدهم داشته باشند، مانند سنوات گذشته، محروم از آزمون می‌شوند و مجوز شرکت در آزمون پایان ترم را ندارند. (در صورت شرکت در آزمون، نمرۀ ایشان اعلام نخواهد شد.)

  4. دانشجویان می‌بایست همۀ بخشهای مربوط به جلسات درسی در دروس آف‌لاین را به صورت کامل مشاهده کنند تا حضور ایشان در سامانه ثبت شود.

  5. پس از مهلت اعلام شده هیچ عذری از سوی دانشجویان اعم ازمشکلات فنی، آموزشی و... قابل پذیرش نخواهد بود. لذا لازم است دانشجویان نسبت به رفع مشکلات خود اقدام و برنامه‌ریزی لازم برای مشاهدۀ دروس و شرکت در جلسات حضوری و ارائه آن‌لاین را داشته باشند.

  6. تاریخ ذکر شده برای مشاهدۀ دروس، به معنای بسته‌شدن سامانۀ مشاهدۀ دروس و غیرفعال شدن بسته‌های درسی نیست و فقط مربوط به حضور و غیاب دانشجویان می‌باشد. بدیهی است بسته‌های درسی تا آخرین روز برگزاری آزمون‌های پایان ‌نیم‌سال 4021 در سامانۀ مشاهدۀ دروس باقی می‌ماند.

  7. برای مشاهده شیوه نامه حضور و غیاب دانشجویان دانشگاه قرآن و حدیث اینجــــا را کلیک کنید.

 

 

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ ارائۀ دروس و آزمون


٠٧:٤٦ - سه شنبه ٢١ آذر ١٤٠٢    /    عدد : ٢٩٠٦    /    تعداد نمایش : ١٤٤٠خروج