اخبار > زمان ثبت نمره آزمونهای ترم 4013 توسط استادان و فعال‌شدن بازه اعتراضات

 


  چاپ        ارسال به دوست

زمان ثبت نمره آزمونهای ترم 4013 توسط استادان و فعال‌شدن بازه اعتراضات

باسمه

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

 با سلام و عرض ادب
به استحضار دانشجویان مقطع کارشناسی که در تابستان 1402 (ترم 4013) انتخاب واحد داشتند می‌رساند، نمرات آزمونهای ترم تابستان از امروز توسط استادان در سامانه مروارید ثبت خواهد شد. توجه شود به محض ورود نمره توسط استادان بازه ارسال درخواست تجدیدنظر نمرات برای دانشجویان به مدت 72 ساعت فعال خواهد شد و چنانچه نسبت به نمره ثبت شده معترض هستید می‌توانید از آدرس زیر درخواست خود را در سامانه مروارید برای بررسی استادان ارسال کنید.

منوی مکاتبات اداری / فرم‌های درخواست / تجدیدنظر نمرات

نکات مهم

  1. با ورود به آدرس مذکور، راهنمای ثبت درخواست تجدیدنظر قابل نمایش خواهد بود.

  2. پس از بازه اعلام‌شده (72 ساعت پس از ورود نمره) امکان ارسال درخواست توسط سامانه بسته خواهد شد و دانشجویان می‌بایست درخواستهای خود را در مهلت تعیین‌شده ارسال کنند. لازم به توضیح است زمان فعال‌شدن درخواست تجدیدنظر نمره هر درس از زمان ثبت نمره توسط استاد محاسبه می‌شود و دانشجویان نمی‌توانند برای دروسی که نمرات آن توسط استاد وارد نشده است درخواست ثبت کنند.

  3. استادان یک هفته مهلت بررسی درخواستها را خواهند داشت و در صورت تایید درخواست دانشجویان،  نمره جدید در کارنامه دانشجو ثبت خواهد شد.

  4. در صورت هرگونه ابهام می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی اعلام شده در صفحه ارتباط با ما با کارشناسان آزمون ارتباط برقرار کنید.

 

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ ارائه دروس و آزمون


١٣:٢٦ - يکشنبه ٢٦ شهريور ١٤٠٢    /    عدد : ٢٨٧٠    /    تعداد نمایش : ٥١٧خروج