اخبار > برگزاری آزمون پایان‌ترم 4013

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری آزمون پایان‌ترم 4013

دانشگاه قرآن و حدیث

 

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

احتراماً به اطلاع می‌رساند نظر به نزدیک شدن ایام برگزاری آزمون‌های پایانی‌ ترم 4013 توجه به نکات زیر ضروری است:

  • امتحانات از روز شنبه 4 شهریور لغایت 9 شهریور 1402 به صورت حضوری و در حوزه‌های زیر برگزار خواهد شد. با توجه به تغییر آدرس برخی حوزه‌های آزمون دانشگاه، برای شرکت در آزمون‌ها حتما به آدرس‌های فوق الذکر مراجعه کنید. مسئولیت مراجعه به آدرس قبلی و نرسیدن به آزمون بر عهده دانشجو بوده و دانشگاه در خصوص این اشتباه مساعدتی لحاظ نخواهد کرد.

قم، بلوار پانزده خرداد، چهار راه نوبهار، بعد از شهرک جهاد، مؤسسه علمی فرهنگی دارالحدیث، ساختمان موسسه، سالن کتابخانه
شعبه تهران: شهر ری، ضلع جنوبی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم(ع)، دانشگاه قرآن و حدیث
آدرس نمایندگیهای بخش مجازی
  • به همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت دانشجویی (یا در صورت عدم دریافت کارت دانشجویی به همراه داشتن کارت ملی) برای شرکت در آزمون الزامی است. (از ورود دانشجویان فاقد کارت ورود به جلسه جلوگیری به عمل خواهد آمد).کارت ورود به جلسه آزمون را قبل از ورود به سالن امتحان حتماً بر روی لباس خود نصب کنید. دانشجویان می‌توانند از ساعت 10 روز چهارشنبه مورخ 1 شهریور 1402 نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه از سامانه ناد اقدام کنند.

  • همواره زمان نهایی و ملاک برگزاری آزمون‌ها ، تاریخ و ساعت درج شده مقابل هر درس در کارت ورود به جلسه آزمون است. لازم است نیم ساعت قبل از شروع، در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشید.(درب سالنهای آزمون راس ساعت شروع امتحان بسته شده و از ورود دانشجویانی که به هر علت با تاخیر در جلسۀ آزمون حاضر شوند جلوگیری به عمل خواهد آمد و به هیچ‌وجه امکان شرکت در آزمون را نخواهند داشت) از تجمع در مقابل دربهای ورودی و خروجی سالن آزمون جداً خودداری نمایید و با فاصله و آرامش لازم به سالن آزمون وارد یا از آن خارج شوید.

  •  از آوردن وسایل اضافی (مانند: کیف، کتاب، تلفن همراه، تبلت و جزوات درسی و ...) جداً خودداری نمایید و در صورت همراه داشتن قبل از ورود به سالن آزمون تحویل بخش امانت دهید. به همراه داشتن تلفن همراه، تبلت و سایر وسایل الکترونیکی حتی به صورت خاموش به منزلۀ تخلف در آزمون محسوب شده و به کمیته انضباطی دانشگاه ارجاع خواهد شد. از به همراه آوردن فرزندان و اشخاص دیگر در جلسه آزمون جداً خودداری کنید. بدیهی است از ورود این عزیزان به دانشگاه و محل برگزاری امتحان جلوگیری به عمل خواهد آمد.

  • برای تکمیل پاسخ‌نامه چهارگزینه‌ای، به همراه داشتن مداد مشکی نرم الزامی است. حتماً، گزینه‌های مربوط به سوالات تستی را با مداد مشکی کاملا پر رنگ نمایید. چنانچه علامت گذاری پاسخ‌نامه‌های شما با مداد کم رنگ و یا با خودکار باشد ممکن است گزینه‌های شما قرائت نشود و از این بابت مسؤلیتی متوجه دانشگاه نخواهد بود. آزمون‌های چهارگزینه‌ای نمره منفی ندارد. به علت حساسیت دستگاه قرائت‌گر در تصحیح پاسخ‌نامه‌های چهارگزینه‌ای، از تا کردن و مخدوش کردن پاسخ‌نامه جداً خودداری کنید. دستگاه قرائت گر، پاسخ‌نامه‌های فاقد شماره دانشجویی و یا کد آزمون را تصحیح نخواهد کرد. (کد آزمون بالای برگه سوالات قید شده است) چنانچه به هر علت و با تشخیص مسئولین برگزاری آزمون از پاسخ‌نامه‌های خام استفاده کردید، در بالای سربرگ پاسخنامه حتماً شماره دانشجویی و کد آزمون خود را علامت بزنید تا توسط دستگاه علامت‌خوان تصحیح گردد.

با عنایت به زمان برگزاری آزمون‌ها، همکاران اداره ارائه دروس و آزمون، از هم اکنون تا زمان اعلام نتایج آزمون‌ها قادر به پاسخگویی مستمر شماره تماس‌های ذکر شده در منوی ارتباط با ما روی سایت نیستند. لذا در صورت عدم پاسخگویی همکاران، مقتضی است دانشجویان گرامی موارد مهم و فوری را از طریق آیدی ایتا مطابق جدول زیر انجام دهند.

آیدی ایتا سمت نام و نام خانوادگی
@qhu_ka42

کارشناس مسئول کلاسها و آزمون‌ها (شعبه تهران)

مهران فرامرزی
@qhu_ka کارشناس کلاسها و آزمون‌ها فاطمه یاسبلاغی
@qhu_ka44

کارشناس مسئول کلاسها و آزمون‌ها (مرکز قم، واحد مجازی، اصفهان و مشهد)

محسن مجیدی

موفق و پیروز باشید.
اداره ارائه دروس و آزمون


١٢:٣٤ - چهارشنبه ١ شهريور ١٤٠٢    /    عدد : ٢٨٥٧    /    تعداد نمایش : ٦٥٣خروج