اخبار > برگزاری آزمون معرفی به استاد در شهریور ماه 1402

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری آزمون معرفی به استاد در شهریور ماه 1402

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

 با سلام و عرض ادب؛

احتراماً به استحضار دانشجویان محترم مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد می‌رساند، آزمون‌های معرفی به استاد در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه مورخ 28 و 29 شهریورماه برگزار خواهد شد؛ بنابراین دانشجویانی که شرایط اخذ درس به صورت معرفی به استاد را دارند می‌بایست از طریق فرم زیر حداکثر تا روز جمعه مورخ ۲۰ مردادماه اقدام به ارسال درخواست  کنند.

فرم ارسال درخواست معرفی به استاد

شرایط اخذ درس به صورت معرفی به استاد:

 • مقطع کارشناسی

  1. در صورتی که دانشجو در آخرین نیم‌سال تحصیلی برای دانش آموختگی حداکثر 2 درس نظری داشته باشد، با تأیید گروه آموزشی و با رعایت سقف واحدهای آن نیمسال می‌تواند دروس را به صورت معرفی به استاد در آن نیمسال بگذراند.

  2.  امکان اخذ دروس عملی و عملی ـ نظری به صورت ارائه به استاد وجود ندارد و در ترم باید اخذ شود. برای مشاهدۀ لیست دروس عملی اینجا را کلیک کنید.

 • مقطع کارشناسی ‌ارشد (ویژۀ دانشجویان مجازی)

  1. طبق نظام‌نامه یادگیری الکترونیکی چنانچه دانشجویان بخش مجازی حداکثر تا دو درس موفق به کسب نمرۀ قبولی در نیمسالهای گذشته نشده باشند، میتوانند دروس مورد نظر را به پیشنهاد گروه و تأیید شورای آموزشی دانشگاه به صورت معرفی به استاد مجدداً اخذ کنند.

  نکات مهم

 • برای مشاهدۀ شیوهنامۀ معرفی به استاد اینجـــا را کلیک کنید.

 • اطلاع رسانی زمان دقیق آزمون‌ها تا تاریخ  6 شهریور ماه 1402 برای دانشجویانی که دروس معرفی به استاد ایشان تأیید شده باشد، انجام می‌شود.

 •  وضعیت تحصیلی دانشجویانی که درخواست ارسال کرده‌اند بررسی و در صورت مشمول بودن، هماهنگی لازم برای برگزاری معرفی به استاد در بازۀ زمانی اعلام شده انجام می‌شود. با توجه به اطلاع‌رسانی در این زمینه، درخواست‌های خارج از بازه بررسی نخواهد شد و دانشجویان می‌بایست درخواست خود برای دورۀ بعدی برگزاری آزمون معرفی به استاد ارسال کنند.

 • طبق ابلاغیۀ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آزمون‌های معرفی به استاد به صورت حضوری برگزار خواهد شد.
   

موفق و پیروز باشید

اداره خدمات آموزشی


٠٨:٤٤ - شنبه ١٤ مرداد ١٤٠٢    /    عدد : ٢٨٤٩    /    تعداد نمایش : ١٢٤٠خروج