اخبار > فعال شدن بازه اعتراضات به نمرات ترم 4012

 


  چاپ        ارسال به دوست

فعال شدن بازه اعتراضات به نمرات ترم 4012

باسمه

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام سجاد علیه‌السلام و آرزوی قبولی عزاداری شما،  به اطلاع دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد می‌رساند، با توجه به ثبت نمرات آزمون‌های پایانی نیم‌سال 4012 در سامانه آموزشی ناد توسط استادان محترم، ضمن امکان مشاهده نمرات نهایی از روش زیر، بازه ثبت اعتراض به نمرات از امروز به مدت 72 ساعت فعال شده است.

  • منوی ثبت نام دروس دانشجو / زیرمنوی مشاهده آخرین وضعیت ثبت نام/ دکمه مشاهده کارنامه

  • منوی ثبت نام دروس دانشجو / زیر منوی ارسال درخواست اعتراض به نمره / کد نیم‌سال 4012 ذیل ستون (عنوان) دروس نیم‌سال تحصیلی دانشجو - کلیک بر روی «...» که از این طریق امکان ثبت اعتراض به نمره وجود دارد.(حتماً راهنمای ثبت اعتراضات را از اینجــــا دقیقا مطالعه نمائید)

نکات قابل توجه

  1. ثبت اعتراض به نمرات از روز یکشنبه تا روز چهارشنبه 11 مرداد ماه 1402 در سامانه آموزشی ناد فعال است.

  2. با توجه به عدم ثبت نمرات برخی دروس بسیار محدود، پیگیری ویژه از استادان این دروس جهت ثبت نمرات در اسرع وقت در حال انجام بوده و در صورت ثبت نمرات در بازه اعتراضات، امکان ثبت اعتراض برای این دروس نیز میسر خواهد بود.

  3. در ثبت دقیق متن اعتراض دقت نمایید، چرا که ثبت اعتراض به نمره برای هر درس صرفاً یک‌بار امکان‌پذیر بوده و امکان ویرایش متن ارسالی (حتی در صورت عدم درج متن اعتراض) وجود ندارد.

  4. اعتراضات پس از اتمام بازه درخواست اعتراض به نمره بررسی و نتیجه توسط استادان محترم در سامانه ناد اعمال خواهد شد.

  5. تاکید می‌شود برای ثبت اعتراض به نمرات از دستگاه‌های موبایل و تبلت استفاده نشود در این صورت امکان عدم ثبت درخواست اعتراض وجود دارد که مسئولیت آن به عهده دانشجو خواهد بود.

  6. حتما در متن درخواست از اعداد انگلیسی در صورت نیاز استفاده کنید زیرا اعداد فارسی بصورت علامت سوال برای استادان محترم ارسال و نمایش داده خواهد شد.

  7. انجام تسویه حساب مالی برای ثبت اعتراض ضروری است.

  8. لازم به ذکر است با توجه به آئین‌نامه آموزشی دانشگاه، استادان محترم دانشگاه صرفاً تا دو نیم‌سال موظف به آرشیو سوابق آزمون‌ها می‌باشند، لذا در صورت عدم اعلام نمرات حتماً پس از اتمام تعطیلات تابستانی دانشگاه موضوع را از کارشناسان آزمون پیگیری کنید، چون پس از مدت ذکر شده امکان بررسی و اعلام نمره عملاً ممکن نخواهد بود و دانشگاه هیچ‌گونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

موفق و پیروز باشید.
اداره ارائه دروس و آزمون


٠٩:٢٠ - يکشنبه ٨ مرداد ١٤٠٢    /    عدد : ٢٨٤٨    /    تعداد نمایش : ٩٩٢خروج