اخبار > برگزاری کلاس دانشجویان بخش حضوری در مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری به شیوه حضوری

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کلاس دانشجویان بخش حضوری در مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری به شیوه حضوری

باسمه

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات دانشجویان محترم به استحضار می‌رساند

در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا و ابلاغیه‌های وزارت محترم عتف مبنی بر از سرگیری آموزش حضوری و پیرو اطلاع‌رسانی قبلی، کلاس‌های دانشجویان بخش حضوری در مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری که نوع ارائه آنها در ابتدای ترم به صورت الف) حضوری روزانه و ب) آموزش ترکیبی حضوری و الکترونیکی در سامانه ناد اعلام شده بود از روز شنبه مورخ 17 اردیبهشت 1401 به شیوه حضوری در تهران، قم، مشهد و اصفهان برگزار خواهد شد. برهمین اساس توجه به نکات زیر ضروری است:

  1. شرط ورود دانشجویان به دانشگاه و شرکت در کلاس‌های حضوری، دریافت حداقل دو دوز واکسن کرونا و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از جمله زدن ماسک می‌باشد. دانشجویان می‌بایست کارت واکسیناسیون و کارت دانشجویی را هنگام ورود به دانشگاه همراه داشته باشند. تاکید می‌شود در فرصت باقیمانده دانشجویان نسبت به واکسیناسیون اقدام کنند.در صورت انجام نشدن واکسیناسیون عواقب آموزشی آن به عهده دانشجو خواهد بود.

    تبصره: تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای دانشجویان متقاضی خوابگاه الزامی است.

  2. برای مشاهده نوع ارائه درس، روز و ساعت تشکیل کلاس‌ها در سامانه ناد به منوی ثبت‌نام دروس دانشجو، زیر منوی مشاهده آخرین وضعیت ثبت‌نام(ترم جاری) مراجعه کنید. توضیحات تکمیلی در خصوص روز و ساعت تشکیل کلاس‌ها در سامانه مشاهده دروس ثبت شده است.

  3. برای مشاهده شماره کلاس در بخش تهران اینجـــــا و در بخش قم اینجـــــا را کلیک کنید.

  4. دروس عملی و کارگاهی دانشجویان حضوری در تمامی مقاطع در صورت درخواست استاد و تایید دانشگاه به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

  5. آزمون‌های پایان ترم در همه مقاطع به صورت حضوری برگزار می‌شود.

موفق و پیروز باشید.
اداره خدمات آموزشی و ارائه دروس


١٢:٥٢ - چهارشنبه ٧ ارديبهشت ١٤٠١    /    عدد : ٢٦٤٢    /    تعداد نمایش : ٨٨٨خروج