اخبار > تطبیق واحد دروس دانشجویان ورودی بهمن ١٤٠٠

 


  چاپ        ارسال به دوست

تطبیق واحد دروس دانشجویان ورودی بهمن ١٤٠٠

باسمه

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

با سلام و احترام؛

به استحضار می‌رساند آن دسته از دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد ورودی بهمن 1400(ترم 4002) که قصد معادل‌سازی (تطبیق واحد) واحدهای درسی خود را دارند، می‌توانند درخواست خود را به همراه اسکن اصل ریزنمرات از طریق سامانۀ ارتباط با دانشجویان SRM، منوی درخواست‌ رسیدگی ویژه حداکثر تا روز شنبه 31 اردیبهشت 1401 ارسال کنند. برای مشاهدۀ راهنمای ارسال درخواست رسیدگی ویژه از طریق سامانۀ ارتباط با دانشجویان SRM اینجـــــا را کلیک کنید.

نکات مهم

 1. دانشجویان مقطع کارشناسی‌ارشد ورودی بهمن 1400 به محض فعال‌شدن سامانه SRM(که از طریق دانشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد) می‌توانند درخواستهای تطبیق واحد خود را ارسال کنند.

 2. ریزنمرات ارسالی حتما باید تأیید شده و دارای مهر و امضای دانشگاه قبلی باشد.

 3. دانشجویانی که ریزنمرات مقطع قبلی خود را در اختیار ندارند و می‌بایست از سمت دانشگاه برای دریافت ریزنمرات نامه‌نگاری انجام شود نیز در اسرع وقت درخواست خود را از طریق سامانۀ ارتباط با دانشجویان SRM، منوی رسیدگی ویژه ارسال کنند. دقت شود ارسال اطلاعاتی از قبیل نام کامل دانشگاه قبلی، نام کامل رشتۀ قبلی، آدرس دقیق پستی به همراه کد پستی یا صندوق پستی دانشگاه قبلی و... برای انجام نامه‌نگاری ضروری است. ارسال اسکن مدرک قبلی دانشجو برای انجام معادل‌سازی از طریق سامانه SRM الزامی است. همچنین در ارسال درخواست می‌بایست لیست دروسی که قصد معادل‌سازی دارید (در همۀ ‌نیم‌سالهای تحصیلی مقطع قبلی) نیز اعلام شود. برای مشاهدۀ لیست دروس تمامی رشته‌ها اینجـــــا را کلیک کنید. برای مشاهدۀ سرفصل دروس در دانشگاه قرآن و حدیث اینجـــــا را کلیک کنید.

 4. با توجه به فعال‌سازی مشروط سامانه SRM برای دانشجویان ورودی بهمن 1400، تاکید می‌شود برای ارسال درخواست تطبیق واحد حتما از منوی رسیدگی ویژه استفاده شود و درخواستها از منوی تطبیق واحد ارسال نشود.

 5. معادل‌سازی دروس فقط برای ورودی‌سال 1400 انجام می‌شود و دانشجویان ورودی سالهای گذشته نمی‌توانند درخواست معادل‌سازی ارسال کنند.

 6. معادل‌سازی دروس مطابق دستورالعمل اجرایی معادل‌سازی دروس در دانشگاه قرآن و حدیث انجام خواهد شد. برای مشاهدۀ دستورالعمل اجرایی معادل‌سازی دروس در دانشگاه قرآن و حدیث اینجـــــا را کلیک کنید.

 7. با توجه به امکان پیوست‌کردن فقط یک فایل در سامانۀ ارتباط با دانشجویان SRM، چنانچه ریزنمرات دانشجویان بیش از یک صفحه باشد، اسکن صفحات تجمیع‌شده و به صورت یک فایل فشرده (ZIP) ارسال شود.

 8. ریز نمرات دانشجویان و طلابی که در حال تحصیل هستند برای تطبیق واحد قابل قبول نمی‌باشد.

 9. دانشجویان توجه داشته باشند تا زمانی که نتیجۀ درخواست تطبیق واحد ایشان از سوی مدیر محترم ‌گروه علمی اعلام نشده است، امور درس (مشاهدۀ جلسات، تمارین، شرکت در جلسات آن‌لاین و ...) می‌بایست توسط دانشجو انجام و پیگیری شود. 

 10. پس از ثبت دروس معادل‌سازی شده در سامانۀ آموزشی، امکان اضافه کردن درس فقط برای آن دسته از دانشجویانی که انتخاب واحد نیم‌سال 4002 ایشان به زیر کف (12 واحد) رسیده باشد میسر خواهد بود، لازم به ذکر است مسئولیت دروس اضافه شده (آنلاین‌های برگزار شده، تمرین‌های اعلام شده و ...) با دانشجو است.

 11. برای اطلاع از وضعیت شهریۀ دروس معادل‌سازی شده می‌توانید آیین‌نامۀ مالی دانشجویی دانشگاه قرآن و حدیث را از اینجـــــا دریافت کنید.

در صورت وجود هرگونه ابهام، با کارشناسان رشتۀ در روز و ساعات پاسخگویی با شماره‌های اعلام‌شده در صفحه ارتباط با ما تماس برقرار کنید.

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی و ارائه دروس


١٠:٢٢ - شنبه ٧ اسفند ١٤٠٠    /    عدد : ٢٦٠٩    /    تعداد نمایش : ٧٦٧خروج