اخبار > آغاز نیم‌سال تحصیلی دوم ١٤٠١-١٤٠٠ و فعال‌شدن دروس در سامانه LMS

 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز نیم‌سال تحصیلی دوم ١٤٠١-١٤٠٠ و فعال‌شدن دروس در سامانه LMS

باسمه

 

 

 

 

 

باسمه‌تعالی

 احتراماً ضمن تبریک آغاز نیم‌سال تحصیلی جدید، به استحضار دانشجویان تمامی مقاطع می‌رساند، با توجه به اتمام بررسی انتخاب واحد دانشجویان توسط کارشناسان رشته، دروس نیم‌سال دوم تحصیلی 1401-1400 (ترم 4002) که در سامانۀ جامع آموزشی(Naad) توسط کارشناسان رشته تایید شده باشد در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) قابل دسترسی و مشاهده می‌باشد.

نکات مهم

1 -  پیرو اطلاع‌رسانی قبلی، کلاسهای بخش حضوری در مقاطع دکتری و کارشناسی‌ارشد که قرار بود به شیوه حضوری ارائه شود، تا پایان اسفند ماه 1400 به شیوه آنلاین برگزار خواهد شد. برای برگزاری کلاس‌ها به شیوه حضوری در سال 1401 براساس شرایط وقت تصمیم‌گیری و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

2 - مطابق آیین‌نامۀ‌ آموزشی حضور دانشجویان در جلسات آنلاین الزامی است و غیبت بیش از سه شانزدهم در جلسات آن‌لاین موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود. نوع ارائه دروس مطابق جدول ذیل در سامانه ناد تعریف شده است.

نوع ارائه توضیح
حضوری روزانه کلاس‌ها به شیوۀ حضوری در شعبه ارائه دهنده درس (تهران/ قم/ اصفهان/ مشهد) برگزار می‌شود و غیبت بیش از سه شانزدهم در کلاس درس موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود.
تمام آنلاین کلاس‌ها به صورت الکترونیکی در سامانه‌ مشاهده دروس برگزار می‌شود و غیبت بیش از سه شانزدهم در جلسات آن‌لاین موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود.
آفلاین (دارای بسته درسی) دارای محتوای آموزشی الکترونیکی (بسته آموزشی، فایل صوتی و ...) می‌باشد و دانشجو می‌بایست محتوای آموزشی را مشاهده کند و عدم مشاهده بیش از سه شانزدهم جلسات درسی موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود.
آموزش ترکیبی حضوری و الکترونیکی برخی جلسات به صورت آنلاین و برخی جلسات به صورت حضوری در شعبه ارائه دهنده درس (تهران/ قم) تشکیل می‌شود. غیبت بیش از سه شانزدهم در جلسات درسی موجب محرومیت از شرکت در آزمون می‌شود.

3 - ویژه دانشجویان ورودی بهمن 1400: نام کاربری برای ورود به سامانه مشاهده دروس همان شماره دانشجویی و رمز عبور کد ملی است.

 4 - توجه شود ساعات تشکیل کلاسهای تمام آنلاین و حضوری براساس ساعات شرعی نیمه اول سال 1401 در سامانه ناد ثبت شده است ولی برای نیمه دوم سال 1400 (ماه‌های بهمن و اسفند) مطابق با جدول ذیل و اطلاع‌رسانی که در سامانه مشاهده دروس انجام می‌شود، کلاس‌ها تشکیل خواهد شد. ساعت برگزاری کلاس‌ها در سامانه مشاهده دروس نیز اطلاع‌رسانی شده است.

بهمن و اسفند 1400
ساعت

9:30 - 8:00

11:15 - 9:45

13:00 - 14:30

14:45 - 16:15

16:30 - 18:00 18:15 - 19:45

5 - بسته آموزشی دروس آفلاین در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) بارگذاری شده است. آخرین مهلت مشاهدۀ دروس برای نیم‌سال جاری 15 خرداد 1401 می‌باشد. لطفاً به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا قبل از اتمام مهلت اعلام شده، همۀ جلسات درسی را مشاهده کنید. شیوۀ حضور و غیاب جلسات درسی در دروس آفلاین(دروس دارای بستۀ آموزشی)، بدین شکل است که دانشجویان برای مشاهدۀ هر جلسه درسی می‌بایست جلسۀ قبل را به صورت کامل مشاهده کرده باشند. جلسۀ اول همۀ دروس به صورت پیش‌فرض فعال می‌باشد.

6 - برنامه کلاسی اساتید در بخش حضوری برای دروس تمام آن‌لاین در سامانۀ جامع آموزشی(Naad) تکمیل و از طریق منوی مشاهده آخرین وضعیت ثبت‌نام و دکمه مشاهده و چاپ برنامه هفتگی قابل مشاهده می‌باشد.

7 - دقت شود لیست دروس تایید شده در سامانۀ جامع آموزشی(Naad) با دروس فعال‌شده در سامانۀ مشاهده دروس(LMS) می‌بایست یکی باشد. هرگونه مغایرت در این زمینه را به کارشناس رشتۀ خود از طریق راههای ارتباطی اعلام‌شده اطلاع دهید.(برای ارتباط با کارشناسان ادارۀ خدمات آموزشی و ارائه دروس مطابق روز و ساعت اعلام‌شده در صفحه ارتباط با ما تماس بگیرید.)

موفق و پیروز باشید.
ادارۀ خدمات آموزشی و ارائه دروس


٠٨:١٠ - شنبه ٢٣ بهمن ١٤٠٠    /    عدد : ٢٥٩٨    /    تعداد نمایش : ١٤٩٢خروج