اخبار > آغاز ثبت نام در دوره لایحه نویسی

 


  چاپ        ارسال به دوست

ثبت نام کارگاه آموزشی آنلاین لایحه‌نویسی را با حضور استاد حجت الاسلام دکتر رخی، مدرس دانشگاه و قاضی دادگستری تا ٤ بهمن ماه تمدید شد.

آغاز ثبت نام در دوره لایحه نویسی

باسمه تعالی

مقدمه

افرادی که به منظور دفاع از حقوق خود و یا احقاق حقشان به دادگاه مراجعه می‌کنند به خوبی بر این امر واقف هستند که به منظور پیگیری کار به متون مختلفی نیاز خواهند داشت. دادخواست، شکواییه، اظهارات شفاهی و لایحه از جمله این متون مهم و کاربردی به شمار می‌آید که در روند پیگیری کار به دادگاه و قاضی ارائه خواهد شد.

به طور کلی لایحه از ارزش و اعتبار بسیار بالا و انسجامی قوی برخوردار است. به طوری که در برخی مواقع این لایحه در نزد قاضی از اظهارات شفاهی و یا صحبت‌های وکیل نیز اثرگذارتر است.

مدیریت آموزش‌های آزاد دانشگاه قرآن و حدیث ضمن درک اهمیت جایگاه لایحه‌نویسی در زمرۀ مهارت‌هایی که یک دانشجوی رشتۀ فقه و حقوق باید داشته باشد و نیز با توجه به درخواست‌ مکرر دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته‌ فقه و حقوق کارگاه آموزشی آنلاین لایحه‌نویسی را با حضور استاد ارجمند حجت الاسلام دکتر احمدعلی رخی ـ مدرس دانشگاه و قاضی دادگستری ـ برگزار می‌کند.

معرفی دوره لایحه‌نویسی

این دوره شامل سه جلسۀ آنلاین با حضور استاد محترم خواهد بود که زمان‌بندی جلسات برای بعد از پایان آزمون‌های پایان‌ترم مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تنظیم شده است و در ادامه ارائه خواهد شد.

تمدید مهلت ثبت‌نام: تا ۴ بهمن ۱۴۰۰

هزینۀ ثبت‌نام: ۱۵۰ هزار تومان

جدول زمان‌بندی برگزاری جلسات آنلاین دوره

شماره جلسه

روز

تاریخ

ساعت

موضوع

۱

شنبه

۰۹/۱۱/۱۴۰۰

۱۵:۳۰ ۱۷:۳۰

اهمیت لایحه‌نویسی و انواع آن

۲

یکشنبه

۱۰/۱۱/۱۴۰۰

۱۵:۳۰ ۱۷:۳۰

مراحل و نحوه نگارش لایحه

۳

سه‌شنبه

۱۲/۱۱/۱۴۰۰

۱۵:۳۰ ۱۷:۳۰

تاکتیک‌های لایحه‌نویسی

نکته: شرکت‌کنندگان محترم دوره در صورت ارائه و تایید لایحه تمرینی می‌توانند گواهی‌نامۀ الکترونیکی دوره را از دانشگاه قرآن و حدیث اخذ کنند.

فرم ثبت‌نام دورۀ لایحه‌نویسی

 

راهنمای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر: ۵۱۲۹۲۶۱۱ ـ ۰۲۱ شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰

موفق و پیروز باشید

مدیریت آموزش‌های آزاد دانشگاه قرآن و حدیث


٠٩:٠٣ - شنبه ٢٥ دی ١٤٠٠    /    عدد : ٢٥٦٨    /    تعداد نمایش : ١٢٤٢خروج