ارتباط مستقیم با معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث
دانشکده علوم و معارف اسلامی با همکاری گروه‌های علمی کلام و روانشناسی و ارتباطات، نشستی با عنوان "کرونا و چالش‌های کلامی و روانشناختی آن" در روز دوشنبه مورخ 19 خردادماه 1399 برگزار خواهد کرد.
فراخوان نوزدهمین جشنواره پایان نامه های برتر دینی و قرآنی دانشجویان
دانشگاه شهيد مدني آذربايجان برگزار مي كند:
... آرشیو اخبار
در این اطلاعیه نکات مهم و قابل توجه آزمون‌های پایان‌ نیم‌سال 992 ذکر شده است.
در این اطلاعیه نکاتی در خصوص ارزشیابی اساتید و دریافت کارت ورود به جلسه آمده است...
آزمونهای پایان ترم 992 بصورت الکنرونیکی و با دو هفته تاخیر برگزار خواهد شد
با حکم معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه، مدیران جدید حوزه آموزش منصوب شدند
با توجه به ابلاغ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طی نامه شماره 302076/2 مورخ 1399/12/23 احتمال ‏برگزاری آزمون‌های پایان نیمسال تحصیلی دوم 1400-1399 به صورت حضوری وجود خواهد داشت.‏
اطلاعیه زمان و منابع آزمون جامع مقطع دکتری سال 1398 رشته های علوم قرآن و حدیث، علوم و معارف نهج البلاغه، ‏کلام امامیه، مدرسی معارف اسلامی گرایش اخلاق، مدرسی معارف اسلامی گرایش قرآن و متون اسلامی دانشگاه قرآن و ‏حدیث
بر اساس توافقنامه صورت گرفته برای ارائه تسهیلات غیر حضوری ارسال مدارک ثبت نامی از طریق اداره پست، اطلاعیه و همچنین چک لیست مدارک برای درج در سایت دانشگاه و اطلاع رسانی به دانشجویان جدید (سال 1399) در دسترس است.
به اطلاع متقاضیان وام دانشجویی می رساند با دستور ریاست صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، ارائه گواهی کسر از حقوق برای سال تحصیلی جاری الزامی نیست.
با توجه به رفع مشکل ثبت نام برای دانشجویان جدیدالورود، زمان درخواست وام تا 15 آذر و زمان ارسال مدارک ضمانت تا 20 آذر ماه تمدید می شود.
زمان درخواست وام تا 1دی ماه و زمان ارسال مدارک ضمانت تا 5 دی ماه تمدید شد.
اطلاعیۀ اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان مشروط در واحد اصفهان دانشگاه قرآن و حدیث در مقطع کارشناسی‌ارشد و مدارک مورد نیاز، مراحل و نحوۀ ثبت‌نام ـ آزمون اختصاصی ـ سال 1399
به اطلاع دانشجویان محترم مقطع دکتری می‌رساند: این آزمون روز چهارشنبه 9/7/99 ساعت 9 در ساختمان مؤسسه علمی فرهنگی دارالحدیث (دانشگاه قرآن و حدیث) برگزار می‌گردد.
ارتباط با مسئول پشتیبانی آزمون های پایان ترم ٩٨٢
به اطلاع دانش آموختگان کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه قرآن و حدیث می رساند، در راستای تسهیل فرآیند دریافت مدرک تحصیلی، درخواست الکترونیکی ارسال پستی آنها در سامانه ایجاد شده است.
... آرشیو اخبار
تخلف علمی در تدوین رساله یا پایان نامه (سرقت علمی، جعل، تقلب، کپی برداری و غیره...)
ارتباط مستقیم با معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث
... آرشیو اخبار