اخبار > تجلیل از برگزیدگان هشتمین همایش حدیث پژوهش

 


  چاپ        ارسال به دوست

تجلیل از برگزیدگان هشتمین همایش حدیث پژوهش
تجلیل از برگزیدگان هشتمین همایش حدیث پژوهش

تجلیل از برگزیدگان هشتمین همایش حدیث پژوهش

هشتمین همایش حدیث پژوهش ظهر امروز با حضور جمعی از اساتید و پژوهندگان دانشگاه قرآن و حدیث در تالار شیخ کلینی (ره) این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دارالحدیث، هشتمین همایش «حدیث پژوهش» بعد از ظهر امروز با حضور جمعی از  اساتید و دانشجویان دانشگاه قرآن و حدیث در تالار شیخ کلینی دانشگاه قرآن و حدیث برگزار شد.

حجت الاسلام مهدی مردانی، مدیر امور پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث با اشاره به اهداف برگزاری همایش حدیث پژوهش گفت: این همایش با هدف تجلیل از پژوهشگران که آثار خود را در رقابت علمی ارسال کردند برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: فراخوان همایش حدیث پژوهش از سال 95 اعلام شد که در مدت یک سال 40 مقاله دریافت شد و 15 مقاله به مرحله دوم راه پیدا کرد که پس از بررسی دو مقاله به عنوان مقاله برگزیده و شایسته تقدیر انتخاب شدند.

ابراهیم شفیعی سروستانی، عضو هیأت علمی دانشگاه قرآن و حدیث نیز در این مراسم با اشاره به رمز موفقیت پژوهشگران گفت: پژوهش و دانش اندوزی در درجه نخست در هر حوزه ای قرار دارد البته انسان در هر قدمی باید نگاهش به خالق و رضای الهی باشد.

وی خاطرنشان کرد: پژوهش امری است که به آموزش نیاز دارد و برخورداری از مایه های علمی مورد نیاز شرط اول است؛ این امکان وجود دارد که پژوهشگر به سفارش دیگران کار کنند ولی باید دغدغه داشته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالهادی مسعودی قائم مقام رئیس دانشگاه قرآن و حدیث نیز در این مراسم ضمن سپاس و تشکر از پژوهشگران گفت: پژوهش مانند همه کارهای دیگر باید جدی باشد تا به نتیجه برسد.

در پایان این همایش از برگزیدگان بخش پژوهشی این دانشگاه تجلیل به عمل آمد.

ابراهیم شفیعی سروستانی به عنوان پژوهشگر برتر معرفی شد و معصومه سالخورده رتبه برتر بخش مقاله را به خود اختصاص داد و مقاله حجت الاسلام مرتضی حائری شیرازی نیز شایسته تقدیر شناخته شد.


 


٠٩:٢١ - پنج شنبه ٣٠ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٢١٤    /    تعداد نمایش : ١٧٠٣خروج