اخبار > ثبت نام دوره کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن وحدیث آغاز شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

ثبت نام دوره کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن وحدیث آغاز شد
ثبت نام دوره کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن وحدیث آغاز شد


معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث از پذیرش دانشجو در ۱۸ کد رشته برای سال تحصیلی جدید خبر داد.

دکتر هادی حجت گفت: یکی از فعالیت های جدی دانشگاه قرآن و حدیث موسسه دارالحدیث فعالیت در عرصه پذیرش دانشجویان در مقاطع علمی مختلف است.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث بیان کرد: دانشگاه قرآن و حدیث با سابقه طولانی و موفق هر ساله در مقاطع کارشناسی ارشد اقدام به پذیرش دانشجو در رشته‌های مختلف می‌کند؛ در حال حاضر چهار هزار و ۷۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول علم‌آموزی هستند که هزار و ۶۰۰ نفر از این افراد در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل می‌کنند.

وی تصریح کرد: امسال هم در رشته تحصیلی از جمله علوم قرآن و حدیث، نهج‌البلاغه، حدیث با گرایشات مختلف، کلام، عقاید، روان‌شناسی اسلامی، ارتباطات و فقه و ... پذیرش دانشجو دارد و در ۱۸ کد رشته در سال جاری این پذیرش انجام خواهد شد.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن وحدیث اظهارکرد: پذیرش دانشجو در تهران، قم، اصفهان و مشهد به صورت حضوری و مجازی انجام می‌شود و در این بخش نیز دو هزار و ۶۰۰ نفر در ارشد و کارشناسی پذیرش کرده‌ایم.

حجت بیان کرد:  علاقه‌مندان  با حضور در آزمون سراسری تحصیلات تکمیلی می‌توانند کدرشته‌های مدنظر را انتخاب کرده و از ۲۱ تا ۲۵ خردادماه نسبت به ثبت نام اقدام کنند و در سال تحصیلی ۹۶_ ۹۷ مشغول به تحصیل شوند.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث عنوان کرد: در سال ۹۵ _ ۹۶ برای اولین بار در مشهد در دو رشته نهج‌البلاغه و علوم حدیث پذیرش داشتیم و امسال نیز برای دومین بار این کار صورت می‌گیرد و خوشبختانه در حال حاضر نیز ۲۵ نفر مشغول به تحصیل هستند.

وی گفت: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند به نشانی اینترنتی دانشگاه www.qhu.ac.ir   مراجعه و یا شماره تلفن 02537176252 تماس حاصل نمایند.

 


١٤:٥٣ - يکشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٢٣    /    تعداد نمایش : ٤٦٥٩خروج