اخبار > برگزاری نشست علمی با موضوع کرونا و چالش‌های کلامی و روانشناختی آن

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست علمی با موضوع کرونا و چالش‌های کلامی و روانشناختی آن
برگزاری نشست علمی با موضوع کرونا و چالش‌های کلامی و روانشناختی آنبه گزارش روابط عمومی دانشگاه قرآن و حدیث و به نقل از مدیر امور پژوهشی و پایان نامه های دانشگاه:

دانشکده علوم و معارف اسلامی با همکاری گروه‌های علمی کلام و روانشناسی و ارتباطات، نشستی با عنوان "کرونا و چالش‌های کلامی و روانشناختی آن" در روز دوشنبه مورخ 19 خردادماه 1399 برگزار خواهد کرد.

نشست مذکور در دو محور با سخنرانی استادان دانشگاه قرآن و حدیث، حجة الاسلام و المسلمین دکتر رضا برنجکار -استاد دانشگاه تهران و عضو گروه کلام دانشگاه قرآن و حدیث- و سخنرانی جناب آقای دکتر فرید براتی سده -مدیرگروه روانشناسی و ارتباطات دانشگاه قرآن و حدیث- برگزار خواهد شد.

ابتدا استاد برنجکار از ساعت 15 به تبیین چالش‌های کلامی کرونا پرداخته و سپس استاد براتی از ساعت 15:45 تا 16:30 چالش‌های روانشناختی آن را تشریح خواهد کرد و در نهایتا به مدت 30 دقیقه سوالات مختلف دانشجویان و شرکت‌کنندگان در جلسه مطرح و از سوی اساتید پاسخ ارائه خواهد شد.

برای ورود به نشست اینجا را کلیک کنید.

 

برای استفاده از ویدئوی راهنمای استفاده از Adobe Connect اینجا را کلیک کنید.

برای استفاده از راهنمای شرکت در جلسات آنلاین اینجا را کلیک کنید.

لازم به ذکر است که محورهای دیگری هم می‌توان برای چالش‌های کرونا مثل چالش‌های فقهی، چالش‌های اقتصادی، چالش‌های جامعه شناختی و ... در نظر گرفت که در صورت درخواست دانشجویان می‌توان نشست دیگری به این موضوعات اختصاص داد.
١٥:٣٦ - شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩    /    عدد : ٢٠٨٠    /    تعداد نمایش : ٢٠٣٢خروج