اخبار > تمدید زمان ثبت نام آزمون اختصاصی کارشناسی  ارشد و دکتری ویژه طلاب

 


  چاپ        ارسال به دوست

زمان ثبت نام پذیرش دانشجو از میان برادران و خواهران طلبه از طریق آزمون اختصاصی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری طلاب تا 20 مردادماه 1400 تمدید شد.

تمدید زمان ثبت نام آزمون اختصاصی کارشناسی  ارشد و دکتری ویژه طلاب

New Page 1

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه قرآن و حدیث، زمان ثبت نام پذیرش دانشجو از میان برادران و خواهران طلبه از طریق آزمون اختصاصی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری طلاب تا 20 مردادماه 1400 تمدید شد.

معاون آموزشی و پزوهشی دانشگاه قرآن و حدیث با اعلام این خبر گفت: دانشگاه  قرآن و حدیث علاوه بر جذب دانشجو از طریق کنکور ارشد و دکتری سازمان سنجش، به طور خاص از میان برادران و خواهران طلبه در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری از طریق آزمون اختصاصی دانشجو می‌پذیرد.

 حجت الاسلام دکتر احمد غلامعلی عنوان کرد: این دانشگاه براساس مجوز صادره از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با نظارت سازمان سنجش آموزش کشور از میان طلاب برادر و خواهر در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برای سال تحصیلی 1400-1401 دانشجو جذب خواهد کرد.


معاون آموزش و پژوهش دانشگاه افزود: شیوه آموزش و تحصیل در مقطع دکتری حضوری و در دو عنوان کد رشته، علوم قرآن و حدیث و علوم و معارف نهج البلاغه می‌باشد.

دکتر غلامعلی در ادامه با بیان اینکه شیوه تحصیل در مقطع ارشد به صورت حضوری و مجازی (آموزش الکترونیکی) و در 17 کد رشته محل می‌باشد در خصوص عناوین رشته و گرایش‌ها اضافه کرد: رشته‌های کارشناسی ارشد این نوع پذیرش عبارتند از: علوم قرآن و حدیث، علوم و معارف قرآن گرایش تفسیر اجتماعی، علوم حدیث در گرایش های نهج البلاغه، کلام و عقاید اسلامی و تفسیر اثری، فقه و مبانی حقوق اسلامی و روانشناسی اسلامی گرایش مثبت گرا.

 
معاون آموزشی و پژوهش دانشگاه قرآن و حدیث ادامه داد: مهلت ثبت نام تا 20 مردادماه تمدید شده است و علاقه‌مندان برای ثبت نام بایستی به سایت دانشگاه قرآن و حدیث به نشانی qhu.ac.ir  مراجعه و پس از مطالعه دفترچه راهنما نسبت به ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند.

حجت الاسلام دکتر احمد غلامعلی خاطرنشان کرد: شهریه در این دانشگاه براساس ضوابط وزارت علوم و مصوبه هیات امنا می‌باشد و تسهیلات ویژه تخفیف در شهریه برای طلاب در نظر گرفته شده است و همه دانشجویان می توانند از وام قرض الحسنه صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم نیز بهره‌مند شوند.

 
 
دکتر غلامعلی در پایان اظهار کرد: آزمون مذکور در روز جمعه 5/6/1400  همزمان در تهران، قم ، مشهد، اصفهان و سایر شهرها در صورت به حد نصاب رسیدن داوطلبین برگزار خواهد شد.

 

 


٠٩:١٢ - چهارشنبه ٢٣ تير ١٤٠٠    /    عدد : ٢٤٣٠    /    تعداد نمایش : ٤٣٦٢خروج