اخبار > آیت الله محمدی ری شهری در منزل شهید "وحید زمانی نیا" حضور یافت

 


  چاپ        ارسال به دوست

آیت الله محمدی ری شهری در منزل شهید
آیت الله محمدی ری شهری در منزل شهید "وحید زمانی نیا" حضور یافتآیت الله محمدی ری شهری در منزل شهید "وحید زمانی نیا" حضور یافت

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)، ظهر امروز با حضور در منزل شهید وحید زمانی نیا از شهدای حادثه تروریستی آمریکا در کشورعراق به خانواده ایشان تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)، آیت الله محمدی ری شهری در این دیدار که جمعی از روحانیون و مسئولان آستان مقدس و همچنین رئیس بنیاد شهید شهرستان ری نیز وی را همراهی می کردند، باپدر، مادر و همسر شهید دیدار و گفت و گو کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری در این دیدار بیان کرد که این شهید بزرگوار افتخار خانواده، افتخار مردم شهرری و افتخار مردم ایران است.

آیت الله محمدی ری شهری، اظهار کرد: شهید زمانی نیا، به همراه سیدالشهدای جبهه مقاومت به فوز عظیم شهادت رسید و بی شک خون این شهید و شهدای گرانقدر دیگر حادثه اخیر، درخت انقلاب را بارورتر و مستحکم‌تر می کند و موجب وحدت و انسجام بیشتر اقشار مختلف مردم شده است.

بر اساس این گزارش، نماز ظهر و عصر به امامت آیت الله محمدی ری شهری در منزل شهید وحید زمانی نیا اقامه گردید.

یادآور می شود، ویژه برنامه گرامیداشت یاد و خاطره سردار سرافراز اسلام، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس، شهید وحید زمانی نیا و همرزمان شهیدشان امروز از ساعت ۱۴ با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین کشوری و لشکری در مصلای بزرگ بارگاه ملکوتی حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار می شود.


١٦:١٥ - چهارشنبه ١٨ دی ١٣٩٨    /    عدد : ١٩٤٩    /    تعداد نمایش : ٦١٨خروج