اخبار > برگزاری آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن و حدیث

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن و حدیث
برگزاری آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن و حدیث


برگزاری آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن و حدیث

آزمون دانشگاه قرآن و حدیث صبح امروز در چهار شهر مشهد، قم، اصفهان و شیراز با حضور ۵۷۰ داوطلب برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز قم، حجت‌الاسلام احمد غلامعلی، معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث، با اشاره به نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه قرآن و حدیث گفت: این دانشگاه طبق سنوات گذشته از میان داوطلبان برای مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو می‌پذیرد.

وی افزود: دانشجویان در مقطع کارشناسی در تهران و قم به صورت حضوری در حال تحصیل هستند که در تهران در چهار رشته فلسفه و کلام، علوم قرآن و حدیث، فقه و حقوق اسلامی و روانشناسی پذیرش می‌شوند.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث با اشاره به رشته‌های کارشناسی قم گفت: در رشته‌های علوم قرآن و حدیث، فقه و حقوق اسلامی و به احتمال زیاد روانشناسی در مقطع کارشناسی به صورت حضوری پذیرش دانشجو صورت می‌گیرد و رشته‌های علوم قرآن و حدیث، فقه و حقوق اسلامی و روانشناسی تدریس و آموزش مجازی دارد.

وی افزود: با وجود فشار‌های مالی در مقطع کارشناسی هیچگونه افزایش هزینه صورت نگرفته و در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا تنها ۵ درصد هزینه‌ها نسبت به سال ۹۷ افزایش پیدا کرده است.

حجت‌الاسلام غلامعلی افزوددانشگاه قرآن و حدیث امسال در مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم حدیث گرایش اقتصاد اسلامی،  از  میان داوطلبان خواهر و برادر دانشجو می پذیرد.

وی گفت: نتایج اولیه آزمون در مرداد از طریق سایت دانشگاه قرآن و حدیث اعلام می‌شود.


٠٩:١٠ - يکشنبه ٩ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١٧٤٦    /    تعداد نمایش : ٢٣٢٣خروج