اخبار > حضور دانشگاه قرآن و حدیث در نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال در قم

 


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح و برگزاری دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال در قم
حضور دانشگاه قرآن و حدیث در نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال در قم


افتتاح و برگزاری دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال در قم

مؤسسه علمی فرهنگی دارالحدیث در دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال که با رویکرد توسعه کسب و کارهای فرهنگی و در راستای حمایت از تولید محتوا به میزبانی قم برگزار شده است شرکت نموده است.


نمایشگاه راس ساعت 17 روز سه شنبه 28 خردادماه با حضور جناب آقای سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جناب آقای دکتر سید ابوالحسن فیروزآبادی ریاست مرکز ملی فضای مجازی و حجت الاسلام اعرافی رئیس حوزه های علمیه کشور افتتاح گردید.

مؤسسه دارالحدیث نیز در حوزه های مختلف به ارائه محصولات و خدمات پرداخته است که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می شود.

·         مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن وحدیث و فعالیت های این مرکز در آموزش غیرحضوری دانشجویان و علاقمندان دوره های آزاد

·         تیزرهای تولید شده از سوی معاونت فرهنگی و هنری مؤسسه با مضامین روایی و قرآنی در قالب مجموعه های روایت زندگی و حکایت زندگی که در بیش از ده شبکه صدا و سیما و سایر رسانه های جمعی و شبکه های اجتماعی در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

·         مجموعه نرم افزارهای اسلامی مانند مجموعه ثارالله، میزان الحکمه، حدیث اهل بیت علیهم السلام.

·         سامانه اطلاعات کتابخانه های ایران (Lib)

وزیر فرهنگ و ارشاد ضمن آشنایی با مجموعه تیزرهای روایت زندگی و حکایت زندگی، از عمومی سازی معارف اهل بیت علیهم السلام و تولید آن‌ها به زبان ساده برای عموم مردم تقدیر نمودند.


دکتر فیروزآبادی رئیس مرکز ملی فضای مجازی نیز ضمن آشنایی با فعالیت های مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث در زمینه تولید محتوا و آموزش های رسمی و آزاد، از تولید بسته های آموزشی در این زمینه قدردانی کردند. ایشان هم چنین مجموعه‌هایی نظیر دانشنامه 14 جلدی امام حسین علیه‌السلام که در پژوهشگاه قرآن و حدیث تولید شده را جزء کارهای فاخر مؤسسه و شخص حضرت آیت الله ری‌شهری دانستند.

این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه های استان قم در حال برگزاری است، از تاریخ 28 خردادماه به مدت چهار روز از ساعت 16 الی 21 پذیرای علاقمندان خواهد بود.


١٤:٠٨ - پنج شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١٧٣٩    /    تعداد نمایش : ٧٥٧خروج