اخبار > آغاز ثبت نام دومین دوره آموزش «کفایت زبان عربی» در دانشگاه قرآن و حدیث

 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز ثبت نام دومین دوره آموزش «کفایت زبان عربی» در دانشگاه قرآن و حدیث
آغاز ثبت نام دومین دوره آموزش «کفایت زبان عربی» در دانشگاه قرآن و حدیث

 

 

آغاز ثبت نام دومین دوره آموزش «کفایت زبان عربی» در دانشگاه قرآن و حدیث

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث، افزود: با هدف آمادگی دانشجویان مقطع دکتری، دوره کفایت عربی (جایگزین تافل) برگزار می شود.

آقای دکتر حجت در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دارالحدیث، با بیان این مطلب اظهار کرد: یکی از شرایط مندرج در آیین نامه آموزشی دانشجویان مقطع دکتری احراز توانمندی این دانشجویان در یکی اززبانهای خارجی است.

وی تصریح کرد: با توجه به نیاز دانشجویان دکتری خصوصا رشته های الهیات به آشنایی با مهارتهای مختلف زبان عربی اعم از قواعد گرامری، درک متون کهن و معاصر و تقویت توانمندی های گفتاری و شنیداری آنان، دانشگاه قرآن و حدیث امسال برای دومین بار نسبت به ثبت نام و برگزاری آزمون کفایت زبان عربی یا همان آزمون اشتمال جایگزین آزمون تافل اقدام کرده است.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث، افزود: به منظورآمادگی داوطلبان برای شرکت در این آزمون، دانشگاه ۳۰ ساعت کلاس فشرده نیز برگزار خواهد کرد شروع  این کلاس ها از بهمن ماه جاری خواهد بود.

 دکتر حجت گفت: دانشجویان مقطع دکتری از سایر مراکز آموزشی نیز می توانند در این دوره شرکت کنند.

یادآور می شود جلسه افتتاحیه این دوره با حضور بیش از 40 تن از دانشجویان و برخی مسئولان و مدرس دوره جناب استاد یزَن علی در مورخ پنجشنبه 7 آذر در محل دانشگاه برگزار گردید.

با توجه به درخواست داوطلبان مهلت ثبت نام تا 15 آذر ماه 97 تمدید شده است.

داوطلبان برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند با شماره 02537176253 تماس بگیرند.

 


١٢:٠٤ - شنبه ١٠ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١٥٦٦    /    تعداد نمایش : ١٨٢٧خروج