اخبار > آغاز پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی در دانشگاه قرآن و حدیث

 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی در دانشگاه قرآن و حدیث
آغاز پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی در دانشگاه قرآن و حدیث

دکتر هادی حجت امروز در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی دارالحدیث، با اشاره به پذیرش دانشجو در دانشگاه قرآن و حدیث اظهار کرد:این دانشگاه به عنوان یکی از مراکز وابسته به مؤسسه علمی فرهنگی دارالحدیث با بهره‌مندی از امکانات آموزشی، پژوهشی و رفاهی و محیط سالم و استفاده از اساتید مجرب اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: این دانشگاه برای سال تحصیلی 97ـ96 علاوه بر پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در مقطع کارشناسی نیز از بین خواهران و برادران علاقه‌مند به علوم و معارف اسلامی در دو رشته علوم قرآن و حدیث و رشته فقه و حقوق اسلامی از طریق دوره‌های حضوری و مجازی دانشجو می‌پذیرد.

معاون آموزشی دانشگاه قرآن و حدیث با بیان اینکه پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی بر اساس بررسی سوابق تحصیلی از سوی سازمان سنجش انجام می‌شود گفت: پذیرش مقطع کارشناسی در این دانشگاه به دو شیوه دوره‌های حضوری و مجازی انجام می‌شود و دوره‌های حضوری در تهران در جوار حرم عبدالعظیم حسنی(ع) و همچنین قم برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: داوطلبانی که در آزمون کنکور سال 96 شرکت کردند بر اساس اعلام سازمان سنجش در دهه دوم مرداد می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دفترچه‌های پذیرش کد رشته‌های این دانشگاه را برای دوره‌های حضوری یا مجازی انتخاب کنند.

حجت با بیان اینکه دانشگاه قرآن و حدیث بر اساس رتبه‌بندی وزارت علوم از مراکز موفق و سطح یک دانشگاه‌های کشور است گفت: بر اساس آمار رسمی سازمان سنجش کشور از آزمون تحصیلات تکمیلی سال 95 این دانشگاه با 63 درصد قبولی فارغ التحصیلان کارشناسی در مقطع کارشناسی ارشد رتبه نخست کشوری را در بین تمام مراکز دانشگاهی و آموزش عالی به خود اختصاص داده است.

وی یادآور شد: علاقه‌مندانی که می‌خواهند در مقطع کارشناسی این دانشگاه شرکت کنند علاوه بر اطلاعاتی که در دفترچه یک و دو سازمان سنجش ثبت شده می‌توانند به پایگاه اینترنتی دانشگاه قرآن و حدیث به آدرس www.qhu.ac.ir مراجعه کنند.


١٥:٣٦ - چهارشنبه ١١ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١١٠١    /    تعداد نمایش : ٢٠٣٧خروج