اخبار > پذیرش دانشجو در مقطع دکتری دانشگاه قرآن و حدیث از طریق آزمون سراسری سال 1397

 


  چاپ        ارسال به دوست

پذیرش دانشجو در مقطع دکتری دانشگاه قرآن و حدیث
پذیرش دانشجو در مقطع دکتری دانشگاه قرآن و حدیث از طریق آزمون سراسری سال 1397


پذیرش دانشجو در مقطع دکتری دانشگاه قرآن و حدیث

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه قرآن و حدیث از پذیرش دانشجو در مقطع دکتری از طریق آزمون سراسری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دارالحدیث، دکتر هادی حجت معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه با بیان این مطلب افزود: دانشگاه قرآن و حدیث براساس مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای سال تحصیلی(97 ـ 98) در مقطع دکتری برای شهرهای قم و تهران دانشجو می‌پذیرد.

دکتر حجت در ادامه به عناوین رشته‌ها و گرایش‌ها اشاره کرد و گفت: این رشته‌ها در مقطع دکتری شامل رشته‌های: «علوم قرآن و حدیث با کد1576»، «کلام امامیه با کد1654» و «علوم و معارف نهج‌البلاغه با کد1580» برای اجرا در قم و رشته «مدرسی معارف اسلامی با کد 2299» برای اجرا در شعبه تهران این دانشگاه می‌باشد.

معاون آموزشی دانشگاه قرآن و حدیث در بخش دیگر از این گفت‌وگو به تبیین ضوابط و شرایط پذیرش و تحصیل در این دانشگاه پرداخت و افزود: آن دسته از داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته هستند، می‌توانند از تاریخ دوشنبه 3 اردی‌بهشت با مراجعه به پایگاه سازمان سنجش و درج كد رشته محل‌های این دانشگاه در فرم انتخاب رشته اقدام کنند.

وی افزود: این دانشگاه همچنین بخشی از ظرفیت دکتری خود را با نظارت سازمان سنجش از طریق آزمون‌های اختصاصی طلاب تکمیل می‌کند، لذا برادران و خواهران طلبه واجد شرایط تا 20 اردی‌بهشت ماه جاری فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی دانشگاه قرآن و حدیث، نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اختصاصی اقدام نمایند.

ضمناً پذیرش بدون آزمون در مقطع دکتری برای افرادی که دارای شرایط آیین­ نامه استعدادهای درخشان باشند نیز در این دانشگاه صورت می­ پذیرد.

داوطلبان با مراجعه به سایت دانشگاه و اطلاعیۀ مربوط در صورت داشتن شرایط می­ توانند تا 20 اردی‌بهشت مدارک خود را ارسال کنند.

 حجت افزود: در این دانشگاه، دانش‌آموختگان ممتاز مقطع کارشناسی ارشد، پژوهشگران و طلاب از تخفیف ویژه در شهریه دکتری برخوردار می‌شوند.

داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس www.qhu.ac.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 37176252-025 تماس حاصل نمایند.


١٢:١٣ - دوشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٩٢    /    تعداد نمایش : ٢٢٩٤خروج